Grafika z opiekunem

Działamy dla Ciebie

Doskonale rozumiemy, że znalezienie właściwej opieki może być czasochłonne i stresujące. Dlatego stworzyliśmy Superwnuka.

Nasza platforma pomoże Ci znaleźć właściwą osobę do wsparcia Twoich najbliższych: szybko, transparentnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Niezależnie czy potrzebujesz regularnego wsparcia na dłużej czy tylko jednorazowej wizyty - znajdziemy właściwą osobę

Krok po kroku 1

1. Wypełnij  formularz opieki

Odpowiedz nam na kilka pytań odnośnie Twoich potrzeb i wyzwań. Formularz składa się z podstawowych informacji oraz bardziej złożonych zagadnień odnośnie stanu zdrowia . Nie na wszystkie musisz odpowiedzieć, ale im więcej nam powiesz, tym lepiej będziemy mogli dopasować opiekuna!

2. Poczekaj na kontakt

Zespół Superwnuka po otrzymaniu formularza od Ciebie od razu przystąpi do pracy. Jeżeli będziemy potrzebować więcej informacji, to odezwiemy się do Ciebie w celu uzupełnienia braków. Następnie na podstawie Twoich odpowiedzi otrzymasz od nas propozycje opiekunów, którzy odpowiadają Twoim wymaganiom.

Krok po kroku 2

3. Przejrzyj propozycje

Po otrzymaniu od nas propozycji pasujących opiekunów, będziesz mógł zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ich temat. Możesz wskazać tego, który najbardziej Ci odpowiada. Nie musisz wybierać w ciemno - przed potwierdzeniem współpracy spotkasz się z opiekunem na rozmowie online w celu potwierdzenia swojej decyzji.

4. Rozmowa z opiekunem

W dogodnym terminie zorganizujemy rozmowę online między Tobą oraz wskazanym opiekunem. Dzięki spotkaniu będziesz mógł rozwiać wszelkie wątpliwości i upewnić się, czy wybrałeś właściwą osobę. Podczas rozmowy będzie obecny również doradca Superwnuka, który pomoże Wam ustalić szczegóły opieki. W razie pytań - będziemy do Twojej dyspozycji.

Krok po kroku 1

5. Plan opieki

Wspólnie z Tobą i opiekunem doradca Superwnuka opracuje odpowiedni plan opieki dopasowany do Twoich potrzeb. Ustalimy harmonogram wizyt oraz zakres obowiązków opiekuna. Potwierdzimy ostateczne warunki współpracy oraz koszty. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego to Ty ostatecznie musisz zaakceptować plan opieki. Jeżeli wszystko się zgadza - ruszamy do pracy!

6. Rozpoczęcie współpracy!

Wszystko ustalone! Opiekun rozpoczyna pracę zgodnie z planem. Wykorzystując naszą platformę możesz śledzić jego działania. A my jako Superwnuk jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy Ci na wszelkie pytania!

Krok po kroku 1